logo logo Audiopolis Products Prices Commerce Links support  
FAQ manuals Downloads Support
Vyhledávání na stránkách. Zadejte vyhledávaný řetězec:
Novinky

Paul Reed Smith™ SE Santana


Paul Reed Smith™ JA-15


Paul Reed Smith™ Modern Eagle Quatro


Paul Reed Smith™ NF3


Paul Reed Smith™ SC 58 (SingleCut)


Paul Reed Smith™ DC3


Paul Reed Smith™ Nový model McCarty 58


Paul Reed Smith™ STARLA


Naše zboží je v prodeji
též u těchto firem:Novinky

McCarty 58

Ted McCarty zanechal trvalý odkaz, který slouží jako inspirace jak výrobcům kytar, tak i muzikantům po celém světě. Byl také mentorem - zkušeným a spolehlivým rádcem, který změnil život Paula Reeda Smithe. Model McCarty 58 vzdává hold tomuto legendárnímu muži a tradičnímu humbuckingovému zvuku.

Specifikace:

Mahagonové tělo má vrchní desku z figurativního javoru ve specifikaci “Artist-grade” (nejlepší prokreslení dřeva), mahagonový, bíle lemovaný krk má 22 pražců a menzuru 25”, palisandrový (Rosewood) hmatník je vykládám polohovými značkami “Birds”, jako na modelu Modern Eagle II, zhotovenými z pravé perlorodky a “Paua Heart” (Haliotis iris) – ústřicovité duhové mušle. PRS vylehčené zamykací mechaniky, Kobylka je PRS patentovaný “Stoptail”, niklové ostrojení s možností příplatkového zlaceného provedení.  

Elektronika:

PRS 57/08™ humbuckingy (nový model PRS snímačů používající stejný drát a orig. navíjecí stroje, jako legendární “PAF” humbuckingy z konce 50tých let.), hlasitost, tónová clona s “Push/Pull” rozepínáním cívek a 3-polohový přepínač “Toggle”

Profil krku:

“Patern Regular” – vychází z legendárního PRS profilu “Wide/Fat” (široký/silný) známého z prvních PRS kytar z konce 70tých  a začátku 80tých let (Carlos Santana, Peter Frampton, etc…), vyráběných ručne na Virginia Avenue v Annapolis.

Barevné provedení:

Amber Black, Black Gold, Black Gold Burst, Black Slate,
Faded McCarty Sunburst, Fire Red Burst, Gold Top,
McCarty Tobacco Sunburst, Smoked Orange, Sunset Burst

Více o PRS McCarty 58