logo logo Audiopolis Products Prices Commerce Links support  
FAQ manuals Downloads Support
Vyhledávání na stránkách. Zadejte vyhledávaný řetězec:
Novinky

Paul Reed Smith™ SE Santana


Paul Reed Smith™ JA-15


Paul Reed Smith™ Modern Eagle Quatro


Paul Reed Smith™ NF3


Paul Reed Smith™ SC 58 (SingleCut)


Paul Reed Smith™ DC3


Paul Reed Smith™ Nový model McCarty 58


Paul Reed Smith™ STARLA


Naše zboží je v prodeji
též u těchto firem:Novinky

DC3

Ploché olšové tělo (Alder), šroubovaný krk, ocelové součástky ve vibrátu a tři single snímače založené na tituly oceněné platformě “513”, dávají modelu PRS DC3 teplý “Vintage” zvuk s množstvím moderní přitažlivosti. Ocelové součásti kobylky uchovávají vyváženost rezonance olšového dřeva a poskytují čistý, ale široký tón a tři snímače v kombinaci s 5-ti pólovým nožovým přepínačem nabízejí rozsáhlé zvukové možnosti.

Specifikace:
Tělo je z olše (Alder) javorový krk a hmatník (palisandrový hmatním je na přání) má menzuru 251/4”, 22 pražců, kulaté “Ring” (tečka) polohové značky, PRS vylehčené zamykací mechaniky, PRS patentované tremolo s ocelovými díly, niklové ostrojení s možností příplatkového zlaceného provedení.  
Elektronika:
Tři snímače PRS single-coil, hlasitost, tónová clona, 5-ti polohový nožový přepínač
Profil krku:
“Patern Regular” – vychází z legendárního PRS profilu “Wide/Fat” (široký/silný) známého z prvních PRS kytar z konce 70tých  a začátku 80tých let (Carlos Santana, Peter Frampton, etc…, vyráběných ručne na Virginia Avenue v Annapolis.
Barevné provedení:
McCarty Tobacco Sunburst, Powder Blue, Seafoam Green, Sapphire Smokeburst, Scarlet Smokeburst, Smoked Amber, Tri-Color Sunburst, Vintage Burst, Vintage Cherry

Více o PRS DC3