logo logo Audiopolis Products Prices Commerce Links support  
FAQ manuals Downloads Support
Vyhledávání na stránkách. Zadejte vyhledávaný řetězec:
Novinky

Paul Reed Smith™ SE Santana


Paul Reed Smith™ JA-15


Paul Reed Smith™ Modern Eagle Quatro


Paul Reed Smith™ NF3


Paul Reed Smith™ SC 58 (SingleCut)


Paul Reed Smith™ DC3


Paul Reed Smith™ Nový model McCarty 58


Paul Reed Smith™ STARLA


Naše zboží je v prodeji
též u těchto firem:Novinky

NF3

Pojmenováno podle universální kombinaci snímačů a přepínače, model NF3 využívá moderní technologii snímačů PRS “Narrofied™” (úzké pole – myšleno magnetické). Narrowfield™ používají stejný drát jako vyhledávané PRS 57/08™  (nový model PRS snímačů používající stejný drát a orig. navíjecí stroje, jako legendární “PAF” humbuckingy z konce 50tých let.), ale jsou užší - pólové nástavce jsou blíže u sebe a jsou hlubší. Výsledkem je nově znějící snímač s vyjímečnou průzračností a srozumitelností, připomínající klasické singly, ale bez brumu. Toto ve spojení s “klasickým” šroubovaným krkem s plochým tělem dělá z PRS NF3 moderní klasiku.

Specifikace:
Tělo je z exotického dřeva Korina (Terminalia superba), javorový krk a hmatník (palisandrový hmatním je na přání) má menzuru 251/4”, 22 pražců, kulaté “Ring” (tečka) polohové značky, PRS vylehčené zamykací mechaniky, PRS patentované tremolo s ocelovými díly, niklové ostrojení s možností příplatkového zlaceného provedení.  
Elektronika:
Tři snímače 57/08 Narrowfield™, hlasitost, tónová clona, 5-ti polohový nožový přepínač
Profil krku:
“Patern Regular” – vychází z legendárního PRS profilu “Wide/Fat” (široký/silný) známého z prvních PRS kytar z konce 70tých  a začátku 80tých let (Carlos Santana, Peter Frampton, etc…), vyráběných ručne na Virginia Avenue v Annapolis.
Barevné provedení:
Antique White, Black, Charcoal, Frost Blue Metallic, McCarty Tobacco Sunburst, Natural, Powder Blue, Seafoam Green, Smoked Amber, Tricolor Sunburst, Vintage Burst, Vintage Cherry, White Wash

Více o PRS NF3