logo logo Audiopolis Products Prices Commerce Links support  
FAQ manuals Downloads Support
Vyhledávání na stránkách. Zadejte vyhledávaný řetězec:
Novinky

Paul Reed Smith™ SE Santana


Paul Reed Smith™ JA-15


Paul Reed Smith™ Modern Eagle Quatro


Paul Reed Smith™ NF3


Paul Reed Smith™ SC 58 (SingleCut)


Paul Reed Smith™ DC3


Paul Reed Smith™ Nový model McCarty 58


Paul Reed Smith™ STARLA


Naše zboží je v prodeji
též u těchto firem:Novinky

Modern Eagle Quatro

“Modernizovaný” krk s novým tvarem krku “Patern”, nové snímače 53/10™, které již svým názvem evokující “teplý” zvuk vintage snímačů z doby před téměř 50ti lety  a nový lak “V12” (vývoj trval cca 12 let, napůl nitro, napůl akryl), který nereguje na ředidla, je velmi tenký, pevný a nepraská.

Specifikace:

Mahagonové tělo má vrchní desku z figurativního javoru ve specifikaci “Artist-grade” (nejlepší prokreslení dřeva), krk s výložkou má 22 pražců a menzuru 25” – je vyrobený z výběrového vzácného druhu palisandru (rosewood) zvaného dalbergia maritima (Bois de Rose). Hmatník ze stejního dřeva je vykládám polohovými značkami “Birds”, jako na modelu Modern Eagle II, zhotovenými z pravé perlorodky a “Paua Heart” (Haliotis iris) – ústřicovité duhové mušle. Hlava je zdobena dýhou z dřeva cocobolo a vykládána symbolem orla “Eagle”. PRS vylehčené zamykací mechaniky, Kobylka je PRS patentovaný “Stoptail” (na přání PRS Tremolo), hybridní ostrojení (nikl/zlato) jako standard s možností příplatkového celo-zlaceného provedení.  

Elektronika:

PRS 53/10™ humbuckingy (nový model PRS snímačů používající stejný drát a orig. navíjecí stroje, jako humbuckingy z 50tých let.), hlasitost, tónová clona s “Push/Pull” rozepínáním cívek a 3-polohový přepínač “Toggle”

Profil krku:

“Patern” – vychází z legendárního PRS profilu “Wide/Fat” (široký/silný) známého z prvních PRS kytar z konce 70tých  a začátku 80tých let (Carlos Santana, Peter Frampton, etc…), vyráběných ručne na Virginia Avenue v Annapolis.

Barevné provedení:

Black Gold, Charcoal Burst, Faded Blue Burst, McCarty
Sunburst, Sunset Burst

Více o PRS Modern Eagle Quatro