logo logo Audiopolis Products Prices Commerce Links support  
FAQ manuals Downloads Support
Vyhledávání na stránkách. Zadejte vyhledávaný řetězec:
Novinky

Paul Reed Smith™ SE Santana


Paul Reed Smith™ JA-15


Paul Reed Smith™ Modern Eagle Quatro


Paul Reed Smith™ NF3


Paul Reed Smith™ SC 58 (SingleCut)


Paul Reed Smith™ DC3


Paul Reed Smith™ Nový model McCarty 58


Paul Reed Smith™ STARLA


Naše zboží je v prodeji
též u těchto firem:Novinky

JA-15

Výsledek spolupráce dvou Pavlů (Paul Reed Smith a Paul Jackson Jr. (junior) – JA 15 - byl původně navržen  jako jazzová kytara. Ale nepřekvapí, že po několika modifikacích si ji rockeři zamilovali také. Mezi hlavní rysy JA15 patří profil krku “pattern”, nové snímače 53/10™, které již svým názvem evokující “teplý” zvuk vintage snímačů doby před téměř 50ti lety. Dále  pak dvoudílná seřiditelná kobylka a nový lak “V12” (vývoj trval cca 12 let, napůl nitro, napůl akryl), který nereguje na ředidla, je velmi tenký, pevný a nepraská.

Specifikace:

Tělo má vrchní desku z dlabanéhu smrku, zadní desku ze zdobného (“curly”) javoru a boky z mahagonu, bíle lemovaný krk z “curly” javoru má 22 pražců a menzuru 25”, ebenový hmatník je vykládám polohovými značkami “Birds”, jako na modelu Modern Eagle II, zhotovenými z pravé perlorodky a “Paua Heart” (Haliotis iris) – ústřicovité duhové mušle. PRS vylehčené zamykací mechaniky, Kobylka je nová dvou-dílná, niklové ostrojení s možností příplatkového zlaceného provedení.  
 
Elektronika:
PRS 53/10™ humbuckingy (nový model PRS snímačů používající stejný drát a orig. navíjecí stroje, jako humbuckingy z 50tých let.), hlasitost, tónová clona a 3-polohový přepínač “Toggle”

Profil krku:

“Patern Regular” – vychází z legendárního PRS profilu “Wide/Fat” (široký/silný) známého z prvních PRS kytar z konce 70tých  a začátku 80tých let (Carlos Santana, Peter Frampton, etc…), vyráběných ručne na Virginia Avenue v Annapolis.

Barevné provedení:

Amber Black, Antique White, Black, Fire Red Burst, McCarty
Sunburst, McCarty Tobacco Sunburst, Smokeburst, Smoked
Orange, Tri-color Sunburst, Vintage Natural

Více o PRS JA-15